Logman (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Type
ur: قِسم

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Search
ur: تلاش

en: Message
ur: پیغام

en: URL
ur: یو آر ایل

en: User
ur: صارف
