Loopfuse Integration (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Edit
bg: Редактирай

en: Id
bg: Номер

en: Save changes
bg: Запази промените
