Loopfuse Integration (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Edit
da: Redigér

en: Save changes
da: Gem ændringer

en: Customer ID
da: Kunde ID
