Loopfuse Integration (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Edit
et: Muuda

en: Id
et: ID

en: Save changes
et: Salvesta muudatused
