Loopfuse Integration (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Edit
eu: Editatu

en: Save changes
eu: Aldaketak gorde
