Loopfuse Integration (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Id
fi: Tunniste

en: Save changes
fi: Tallenna muutokset

en: Customer ID
fi: Asiakastunnus
