Loopfuse Integration (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Edit
fr: Modifier

en: Basic Settings
fr: Paramètres de base

en: Id
fr: Identifiant (ID)

en: Save changes
fr: Enregistrer les modifications

en: Customer ID
fr: Identifiant (ID) du client

en: Form Name
fr: Nom du formulaire
