Loopfuse Integration (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Edit
gl: Editar

en: Basic Settings
gl: Axustes Básicos

en: Save changes
gl: Gardar cambios

en: Customer ID
gl: Cliente ID
