Loopfuse Integration (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Edit
hr: Uredi

en: Save changes
hr: Spremi promjene
