Loopfuse Integration (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Basic Settings
hu: Alapbeállítások

en: Id
hu: Azonosító

en: Save changes
hu: Változások mentése

en: Customer ID
hu: Ügyfélazonosító

en: Form Name
hu: Űrlapnév
