Loopfuse Integration (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Edit
id: Sunting

en: Save changes
id: Simpan perubahan
