Loopfuse Integration (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Edit
is: Breyta

en: Save changes
is: Vista breytingar
