Loopfuse Integration (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Save changes
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ
