Loopfuse Integration (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Save changes
ku: پاشەکەوتکردنی گۆڕانکارییەکان
