Loopfuse Integration (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Edit
lv: Labot

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas
