Loopfuse Integration (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Basic Settings
nl: Algemene instellingen

en: Id
nl: ID

en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Customer ID
nl: Klant-ID

en: Form Id
nl: Formulier-ID
