Loopfuse Integration (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Edit
pl: Edytuj

en: Save changes
pl: Zapisz zmiany

en: Customer ID
pl: ID klienta

en: Form Name
pl: Nazwa formularza
