Loopfuse Integration (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Edit
fa: تدوین

en: Id
fa: هویت
