Loopfuse Integration (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Edit
pt: Editar

en: Basic Settings
pt: Configurações Básicas

en: Save changes
pt: Salvar alterações

en: Customer ID
pt: Código do Cliente

en: Form Id
pt: Id do formulário
