Loopfuse Integration (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Save changes
sk: Uložiť zmeny

en: Customer ID
sk: ID zákazníka
