Loopfuse Integration (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Save changes
ta: மாற்றங்களை சேமி
