Loopfuse Integration (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Edit
te: మార్చు

en: Save changes
te: మార్పులను భద్రపరచు
