Loopfuse Integration (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Edit
uk: Редагувати

en: Basic Settings
uk: Основні налаштування

en: Id
uk: Ідентифікатор

en: Save changes
uk: Зберегти зміни

en: Customer ID
uk: Ід клієнта

en: Form Name
uk: Назва форми
