Loopfuse Integration (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Save changes
be: Захаваць змены
