Loopfuse Integration (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Id
bo: ཨང་རྟགས

en: Save changes
bo: བཟོ་བཅོས་ཉར་ཚགས
