Loopfuse Integration (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Save changes
bs: Snimi promjene
