Loopfuse Integration (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Edit
ca: Edita

en: Save changes
ca: Desa els canvis

en: Customer ID
ca: ID de client
