Loopfuse Integration (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Save changes
el: Αποθήκευση αλλαγών

en: Customer ID
el: Α/Α πελάτη
