Loopfuse Integration (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Title
es: Título

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Edit
es: Editar

en: Basic Settings
es: Opciones básicas

en: Save changes
es: Guardar cambios

en: Customer ID
es: Cliente ID
