Loopfuse Integration (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Save changes
hi: परिवर्तनों को सुरक्षित करें
