Loopfuse Integration (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Edit
jv: Sunting

en: Save changes
jv: Simpenana perubahané
