Loopfuse Integration (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Save changes
ka: ცვლილებების შენახვა
