Loopfuse Integration (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Basic Settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus
