Loopfuse Integration (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Edit
oc: Modificar

en: Save changes
oc: Enregistrar los cambiaments
