Loopfuse Integration (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Edit
ro: Editați

en: Save changes
ro: Salvare schimbări
