Loopfuse Integration (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Edit
ru: Редактировать

en: Basic Settings
ru: Основные настройки

en: Save changes
ru: Сохранить изменения

en: Customer ID
ru: ID покупателя

en: Form Name
ru: Название формы
