Loopfuse Integration (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Edit
tr: Düzenle

en: Save changes
tr: Değişiklikleri kaydet
