Loopfuse Integration (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: العمليات

en: Edit
ar: تحرير

en: Save changes
ar: حفظ التغييرات
