Loopfuse Integration (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Title
de: Titel

en: Delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Basic Settings
de: Grundeinstellungen

en: Id
de: ID

en: Save changes
de: Änderungen speichern

en: Customer ID
de: Kundennummer

en: Form Name
de: Formularname

en: Form Id
de: Formular-ID
