Loopfuse Integration (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Edit
it: Modifica

en: Save changes
it: Salva le modifiche
