Loopfuse Integration (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Edit
ja: 編集

en: Id
ja: ID

en: Save changes
ja: 変更を保存

en: Customer ID
ja: 顧客ID

en: Form Id
ja: フォームID
