Spanish LOPD (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: more
ast: más

en: Reset
ast: Reafitar

en: Name
ast: Nome

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: User
ast: Usuariu

en: Operation
ast: Operación

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›
