Spanish LOPD (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: more
dz: ཧེང་བཀལ

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Name
dz: མིང་།

en: Timestamp
dz: དུས་བཀོད།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: ‹ previous
dz: ‹ ཧེ་མ།

en: next ›
dz: ཤུལ་མའི ›

en: « first
dz: « དང་པ།

en: last »
dz: མཇུག »
