Spanish LOPD (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: more
es: más

en: Reset
es: Restablecer

en: Name
es: Nombre

en: Timestamp
es: Sello temporal

en: User
es: Usuario

en: Operation
es: Operación

en: Defaults
es: Predefinidos

en: Sort by
es: Ordenar por

en: ‹ previous
es: ‹ anterior

en: next ›
es: siguiente ›

en: Apply
es: Aplicar

en: « first
es: « primero

en: last »
es: último »

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -
