Spanish LOPD (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: more
fi: lisää

en: Reset
fi: Palauta

en: Name
fi: Nimi

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: User
fi: Käyttäjä

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Defaults
fi: Oletusasetukset

en: Sort by
fi: Lajittele

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: Apply
fi: Käytä

en: « first
fi: « ensimmäinen

en: last »
fi: viimeinen »

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -
