Spanish LOPD (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: more
hu: tovább

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Name
hu: Név

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: User
hu: Felhasználó

en: Desc
hu: Csökk

en: Operation
hu: Művelet

en: Defaults
hu: Alapértelmezések

en: Sort by
hu: Rendezés

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: Offset
hu: Eltolás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Asc
hu: Növ
