Spanish LOPD (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: more
ku: زیاتر

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Name
ku: ناو

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Operation
ku: کردار

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »
