Spanish LOPD (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: more
lt: daugiau

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: User
lt: Narys

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Defaults
lt: Numatyta

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
