Spanish LOPD (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: more
sl: več

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Name
sl: Ime

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: User
sl: Uporabnik

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »
