Spanish LOPD (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: more
sq: tjetër

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: User
sq: Përdoruesi

en: Operation
sq: Veprimi

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »
